с. Зарванці, вул. Одеська, 2 Вінницька обл., Київ, Україна
+380 (50) 258-54-22
+380 (98) 117-74-25
вверхвниз

Ножиці для збирання винограду Р128-19 Bahco
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P128-19
492 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 258-54-22
Менеджер-консультант
- +380 (98) 117-74-25Менеджер-консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ножиці для збирання винограду Р128-19 Bahco
- Довга і вузька ріжуча головка з розкриттям 35 мм
- Легкий і зручний у використанні інструмент
- На рукоятці присутній гумовий амортизатор з само відкривається пружиною
- Довгі тонкі прямі леза
- У продажу є запасні частини
- Зручні і легкі ножиці для збору винограду
- Також рекомендуються для проріджування плодів фруктових дерев
- Посилені рукоятки з фібергласу
Таблиця товарів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 45 мм |
| Максимальний діаметр реза | 6 мм |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Вага | 0.082 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | метал - гума |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴






